KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14598084
nr 1459 8084
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, lapplandsmotiv. Akvarell, bildmått: 12x20cm, yttermått inklusive ram: 18x26cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:31:43
3/4 14:13:52
3/4 14:21:14